Terapia biorezonansem magnetycznym. Metoda ma wielu gorących zwolenników, ale również małą grupkę wrogów. Ale gdy zawodzą konwencjonalne metody leczenia, wówczas terapia biorezonansem dla wielu pacjentów staje się ostatnią deską ratunku. Na przestrzeni kilku lat alternatywne sposoby leczenia zaczęły cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Pośród tych metod znajduje się terapia biorezonansem magnetycznym, wykorzystujący oddziaływanie pola elektromagnetycznego na ludzki organizm, w celu ukierunkowania jego poprawnej stymulacji.

Czym jest biorezonans?

Jest to skuteczna forma leczenia wielu różnego rodzaju schorzeń. Potoczna nazwa urządzenia emituje impulsy pola magnetycznego, które poprzez wysyłanie sygnałów o odpowiednio dobranej częstotliwości, mogą wywierać wpływ na procesy elektromagnetyczne, które sterują całym organizmem. Leczenie biorezonansowa wykazuje skuteczność działania na patogeny, pasożyty, bakterie, wirusy oraz alergie, które są częstą przyczyną wielu przewlekłych chorób i ogólnoustrojowych.

Odpowiednio przygotowany sprzęt do biorezonansu pozwala precyzyjnie wykryć i przeanalizować niepokojące zmiany, które mogą świadczyć o chorobach, co umożliwia postawienie precyzyjnej diagnozy. Ponad to przy pomocy biorezonansu można neutralizować bądź osłabiać niewłaściwe wibracje, a co za  tym idzie, stymulować ludzki organizm do przywrócenia prawidłowej i zdrowej energii.

Krótka historia biorezonansu

Terapia biorezonansem jest zaliczana do niekonwencjonalnych metod medycyny. Została opracowana w latach 70 – tych XX wieku i wprowadzana na rynek jako terapia MORA. Nazwa podchodzi od twórców: Franza Morella oraz Ericha Rasche. Celem badania jest przekształcenie magnetycznych wibracji chorych osób w takich sposób, aby pobudzić organizm do stymulacji mechanizmów obronnych.

Jak wygląda przeprowadzenie leczenia?

Terapia biorezonansem odbywa się na siedząco. Pacjent jest proszony by w dłoniach trzymał końcówki, które są podłączone do aparatury. Z przygotowanego sprzętu są wydzielane impulsy elektromagnetyczne o odpowiednio dobranej częstotliwości. W trakcie badania może towarzyszyć uczucie ogólnego rozdrażnienia oraz może wystąpić mrowienie w rękach.

Przykładowe symptomy, choroby, które można wykryć za pomocą biorezonansu:

  • Niedobory witamin,
  • Poziom energii,
  • Stres,
  • Zdrowie psychiczne,
  • Pasożyty,
  • Alergie oraz nałogi,
  • Zaburzenia snu,
  • Choroby przewodu pokarmowego,
  • Uzależnienia,
  • Obniżona sprawność układu odpornościowego.

Czy biorezonans jest szkodliwy dla człowieka?

Leczenie biorezonansem nie jest szkodliwe dla człowieka, jako element medycyny naturalnej, stanowi w pełni bezpieczną formę terapii. W trakcie zabiegu nie jest emitowane żadne toksyczne promieniowanie, które mogłoby prowadzić do powstania uszkodzeń narządów.

Leczenie biorezonansem jest ukierunkowane głównie na przyczyny choroby oraz na pobudzenie ludzkiego organizmu do obudzenia jego naturalnych mechanizmów obronnych. Niekiedy stanowi jedyną formę leczenia danego schorzenia. Nie istnieją żadne przeciwwskazania co do równoległego stosowania innych metod czy preparatów farmakologicznych.

 

Artykuł napisany dzięki serwisowi: bioanna.com.pl