Rozmowa kwalifikacyjna to bez wątpienia bardzo ważny etap w karierze zawodowej każdego pracownika – w zdecydowanej większości przypadków kończy się ona zatrudnieniem, jednak to i tak dopiero połowa sukcesu. Rozmowa kwalifikacyjna nie daje nam zazwyczaj bezpośredniej odpowiedzi na bardzo istotną kwestię – poziom zarobków, gdyż o tym dowiadujemy się od samego pracodawcy zazwyczaj po zawarciu umowy o pracę.

Oczywiście nie jest tak, że podpisujemy ją w ciemno – po prostu szczegóły schodzą na dalszy plan. Znając wysokość swojej pensji bez problemu można pokusić się o swoisty bilans zysków i strat – pomoże w tym bardzo praktyczne narzędzie jakim jest oczywiście kalkulator wynagrodzeń. Dzięki niemu mamy możliwość obliczyć nasz całoroczny dochód wraz z wysokością wszelkich składek, opłat i innych kosztów związanych z podjęciem zatrudnienia.

To bez wątpienia bardzo cenne informacje bowiem pozwalają określić rzeczywisty dochód, tak więc jeśli chcemy dowiedzieć się ile z pensji, którą otrzymamy trafi tak naprawdę do naszej kieszeni, warto spróbować to obliczyć – a kalkulator wynagrodzeń jest bardzo dobrym narzędziem przeznaczonym właśnie do tego celu…